Fotbal

Německo se klaní. Dvojice Čechů je v historické jedenáctce Hannoveru!

Hned dvojice českých hráčů se objevila v ideální sestavě Hannoveru, který letos slaví 125 let. V nejlepší jedenáctce historie celku ze spolkové republiky Dolní Sasko jsou i Jiří Štajner a Jan Šimák.

Sestavu volili fanoušci, kteří ukázali na řadu skvělých hráčů. V mužstvu, které od roku 2019 opět působí ve 2. Bundeslize, zanechali velký otisk i dva záložníci.

Štajner strávil v Hannoveru šest let, během kterých odehrál 243 zápasů a nasázel 43 gólů. Rodák od Sázavy, který s fotbalem začínal v Senohrabech, přišel do klubu v roce 2004.

Jeho kolega sice nestrávil v týmu tolik času co Štajner, ale zato fanoušci rádi vzpomínají na jeho góly. V 70 střetnutích jich vstřelil 31. Celkem Šimák strávil v klubu dvě a půl sezóny.

Wir prsentieren: unsere 125-Jahre-Mannschaft! Rund zwei Wochen hattet Ihr Zeit, in unserer neuen 96-App und via...

Zveejnil(a) Hannover 96 dne ter 13. dubna 2021

Hannover aktuálně působí ve 2. Bundeslize, kde mu nyní patří jedenácté místo při bilanci deset výher, šest remíz a jedenáct porážek. 

Do 2. Bundesligy celkem jasně směřuje Schalke, které si připsalo teprve druhou výhru v letošním ročníku nejvyšší německé ligy:

Související obsah

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.