Fotbal

Trapas Tottenhamu. Podepsal sponzora, ten se mu vzápětí vysmál!

Trapas Tottenhamu. Podepsal sponzora, ten se mu vzápětí vysmál!
Zdroj: Profimedia

Velkým trapasem se v Anglii zapsal Tottenham, respektive jeho nový sponzor. Jen pár chvil po podpisu smlouvy se totiž oficiální twitterový účet společnosti dopustil pořádného faux pas.

S velkou pompou oznámili Spurs spolupráci se společností Dulux, která dodává barvy. Proběhlo focení, na stadionu se proběhl pejsek, který je maskotem firmy.

Jenže vzápětí někdo z fanoušků napsal, že by se plechovky s barvami mohly skladovat v prázdné vitríně na trofeje a Dulux na to reagoval komentářem, kde ukázal její fotku s popiskem, že je na prodej.

A tím to neskončilo. Na nápad, že by se barvami alespoň mohl kabinet na trofeje vymalovat, reagovala firma příspěvkem, že "povrchy nesmí být před natřením zaprášené."

Kromě toho se správci oficiálních stránek barvářské společnosti opřeli i do hráčů a na dotaz, zda by jejich maskot, anglický ovčák, nemohl vyztužit obranu, napsali, že by byl platnější než někteří defenzivní hráči.

Společnost okamžitě tweety smazala, ale řada fanoušků si je stihla vyscreenovat. Hned na úvod nového partnerství tak vznikla hodně nepříjemná situace.

Tottenham je často dobíraný za to, že v posledních letech nesbírá trofeje. V letošním ročníku může skončit zcela bez pohárů. Šancí má kromě nabušené špičky Premier League ještě v Carabao Cupu.

Na poháry aktuálně ztrácí pět bodů, v EFL Cupu jej čeká Manchester City. Zápas uvidítě 25. dubna na Nova Sport 1 a Voyo.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události