MMA

Bellator 257: Jak sledovat odvetu o titul a co si nenechat ujít

Bellator 257 je tu! Už dnes 15. dubna můžete sledovat MMA podívanou, kterou vás provede páteční nocí. Podívejte se, co na fanoušky bojových sportů čeká a jak sledovat.

Kdy a jak sledovat?

Živý přenos karty Prelims začíná na stanici Nova Sport 2 a portálu Voyo v pátek 16. dubna už v 23:30 a hlavní karta pak v sobotu ve 3:00 ráno. MMA programem vás provede duo zkušených komentátorů Michal Petrgál a Josef Čepela.

Na co se těšit?

Hlavní karta a karta Prelims přinese celkem 13 duelů. Vrchol večera pak bude patřit polotěžké váze a dvěma čtvrtfinálovým zápasům pyramidového turnaje Wolrd Grand Prix 2021.

O hlavní zápas večera se postará současný šampion Vadim Nemkov, který se v kleci představí poprvé od poražení Ryana Badera a získaní vysněného titulu. Do cesty se mu znovu postaví zkušený Phil Davis, který kategorii do 93 kg vládl v roce 2016. Zvládne Nemkov ubránit svou korunu a zopakovat své vítězství z roku 2018, nebo Davis ukáže, že těsná prohra na body byla jen náhoda?Nemkov má na své straně sílu, rychlost a jak sám říká, je hladový. Davis by mohl vyhrát přes takedowny a práci na zemi, případně v postoji přesným načasováním úderů. Rovněž si musí hlídat kopy na nohu, na které při první střetnutí jen těžko hledal odpověď.
 

Další tahák večera je bitva UFC veterána Coreyho Andersona s černým koněm pyramidy Dovletdzhanem Jagšimuradovem. Rodák z Turkmenistánu přichází do Bellatoru s 8 výhrami v řadě a titulem z ACA. Pro mnohé je neznámý a právě v tom tkví jeho výhoda, jeho styl je nepředvídatelný. "Když chce soupeř bojovat na zemi, jdu do postoje. Když chce bojovat v postoji, beru ho na zem," popsal svůj styl boje na tiskové konferenci.


 

World Grand Prix

Druhé kolo pyramidového turnaje přinese dvě zmíněné bitvy. Vítěz duelu Anderson vs. Jagšimuradov se v semifinále utká s Ryanem Baderem a vítěz Nemkov vs. Davis s vítězem nadcházejícího duelu Romero vs. Johnson.


Kromě odměny 1 milion dolarů se bojuje i o pás šampiona polotěžké váhy. Ten v tuto chvílí drží Nemkov. V případě, že prohraje, se jeho přemožitel stává prozatímním šampionem.
 

Co sledovat na kartě Prelims?

Před hlavními taháky si rozhodně nenechte ujít zápas Švéda Karla Albrektssona, který dříve změřil síly s Jiřím Procházkou a porazil současného šampiona Bellatoru Vadima Nemkova. Jemu se nyní postaví šampionův starší bratr Viktor Nemkov, kterého čeká v prestižní organizaci premiéra.

Související obsah

A za zmínku stojí také neporažený Steve Mowry, který se v Bellatoru předvedl již čtyřikrát. Celkově má na kontě osm vítězství a všechny získal před limitem. Dát mu ochutnat první porážku v kariéře se pokusí Shaun Asher. Ranaři se utkají v těžké váze.


Hlavní karta Bellator 257:

Vadim Nemkov (12-2) vs. Phil Davis (22-5) - čtvrtfinále polotěžké váhy
Corey Anderson (14-5) vs. Dovletdzhan Jagšimuradov (18-5-1) – čtvrtfinále polotěžké váhy
Paul Daley (16-1) vs. Sabah Homasi (15-8) – domluvená váha do 79 kg
Veta Arteagaová (5-4) vs. Desiree Yanezová (5-2) – muší váha


Úvodní karta Prelims

Julius Anglickas (9-1) vs. Gregory Milliard (12-5) – polotěžká váha
Julia Buddová (14-3) vs. Dayana Siilvaová (9-5) – pérová váha
Steve Mowry (8-0) vs. Shaun Asher (13-3-1) – těžká váha
Grachik Bozinyan (10-4) vs. Demarques Jackson (11-4) – velterová váha
Raymond Daniels (2-1) vs. Peter Stanonik (4-4, 1 NC) – velterová váha
Karl Albrektsson (10-3) vs. Viktor Nemkov (30-7-1) – polotěžká váha
Pedro Carvalho (11-4) vs. Jay-Jay Wilson (7-0) – pérová váha
Lance Gibson Jr. (3-0) vs. Marcus Surin (6-2) – lehká váha
Saul Rogers (14-3) vs. Mads Burnell (14-3) – pérová váhaŽivý přenos začíná již ve 23:30, tedy o půl hodiny dříve. Sledovat jej můžete na Nova Sport a Voyo.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události