MMA

Nemkov vykročil za obhajobou. Veterán UFC ukončoval tvrdými údery

Galavečer Bellator 257 přinesl hned dvě čtvrtfinálové bitvy v polotěžké váze. K cestě za obhajobou titulu vstoupil úspěšně zápasník Vadim Nemkov, který dokázal svého soupeře Phila Davise udolat na body. Druhým semifinalistou je pak veterán UFC Corey Anderson, jenž dokázal Jagšimuradova zlikvidovat technickým KO ve třetím kole.

V prvním čtvrtfinále se představil obhájce titulu v polotěžké váze a hlavní favorit Rus Vadim Nemkov. Ten si střihnul odvetu s Philem Davisem.

Oba borci se proti sobě potkali už v roce 2018, tehdy vyhrál Nemkov těsně na body, a těsná bitva to byla i tentokrát.Související obsah

V prvním kole se zápasnici drželi v postoji a příliš akce k vidění nebylo. Ve druhém ale Vadim Nemkov svého soupeře sestřelil na zem a Davis měl co dělat, aby nebyl zápas předčasně ukončen.

V následujících kolech prokázal své zkušenosti i Američan, který polotěžké váze kraloval v roce 2016, jenže rozhodčí nakonec přiřkli výhru Nemkovi na body a ruský bijec tak postupuje do semifinále, kde ho čeká jeden z dvojice Anthony Johnson vs. Yoel Romero.


Související obsah


 

V nejlepší čtyřce je pak i zápasník protřelý UFC Corey Anderson, ten svého soupeře z Turkmenistánu Jagšimuradova zasypal ve třetím kole tvrdými údery a rozhodčí nakonec duel předčasně ukončil.


Veterán UFC Corey Anderson umlátil svého soupeře:

Na galavečeru se představil i starší bratr Vadima Nemkova, Viktor. V tomto případě však přišla porážka na body a z výhry se tak raduje Švéd Albrektsson.


Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události