Fotbal

Kamarův právník se pustil do prezidenta Zemana: Omluvte se!

Kamarův právník se pustil do prezidenta Zemana: Omluvte se!
Zdroj: Profimedia, koláž tn.cz

To, že kauza kolem Ondřeje Kúdely a Glena Kamary nadále budí velké emoce, je pochopitelné. Vše umocnil také dopis z Hradu, který byl zaslán disciplinární komisi UEFA. A právník Glena Kamary Aamer Anwar za něj žádá omluvu od prezidenta Miloše Zemana.

V dopisu stojí, který psal hradní kancléř Vratislav Mynář stojí, že Kúdelův rasismus je neprokázaný a domnělý a je vrcholem pokrytectví pozitivní diskriminace a trapného podbízení se hloupým trendům.

To nenechalo chladným Aamera Anwara, Kamarova právníka, který se k tomu ihned vyjádřil na svém twitterovém účtu. "V čase, kdy se snažíme apelovat na Slavii, aby veřejně vystoupila proti rasismu jejich fanoušků, může tenhle ostudný dopis roznítit jen další nenávist," napsal.

Související obsah

"Hysterický dopis ze sídla českého prezidenta tvrdí, že symbolický desetizápasový trest pro Kúdelu za rasismus proti Glenu Kamarovi padl, aby naplnil zvrácená očekávání úzké skupiny aktivistů. Český prezident by se měl za tato slova okamžitě omluvit," vyzývá Anwar prezidenta Miloše Zemana.

Sledujte také platformu Voyo, kde si můžete vychutnat oblíbené sportovní přenosy živě i ze záznamu.

Ondřej Kúdela už za svůj údajný rasismus dostal stopku na 10 zápasů, ale nyní mu hrozí i vězení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události