David Rittich

Emotivní gesto! Český brankář dojal celou NHL

Hodně emotivní video se šíří internetem. Mladý fanoušek Calgary Flames, jehož oblíbeným hráčem byl David Rittich, nemohl pochopit, proč český brankář odešel. Rodák z Jihlavy smutnému fanouškovi zavolal.

Otec mladého Olivera oznámil ve videu, které se začalo šířit twitterem, že jeho oblíbený hráč byl vyměněn do Toronta. Čtyřletý fanoušek Flames a Davida Ritticha nedokázal pochopit, proč tomu tak je a na konci videa byl vidět jeho smutný obličej.

Český brankář na nic nečekal a mladému Oliverovi zavolal a celý rozhovor byl velice emotivní. „Teď jsem v Torontu, co na ně říkáš, máš je rád?“ ptal se český brankář v rozhovoru s Oliverem. Ten byl trochu stydlivý, ale odpověděl, že je rád má.

„Rittich řekl, že nás musí kontaktovat, promluvit si a omluvit se Oliverovi za to, že opustil Flames,“ řekl synův otec Brady. „Vysvětlil mu, že takhle funguje byznys v hokeji a Oliver tomu rozumí,“ dodal.  

Související obsah

Hovor údajně probíhal kolem dvaceti minut, kde se oba shodli, že nemají rádi Oilers. "Nešlo o rychlý pětiminutový rozhovor,“ pokračoval Brady. „Chtěl si udělat čas a promluvit si s mým synem, čehož si neuvěřitelně vážím, “ zakončuje pyšný otec.

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události