MMA

Nešvary nepřipustíme, tohle je nová verze Procházky, shodují se trenéři

Fanoušci se mohou těšit na nového Jiřího Procházku, tvrdí trenéři Martin Karaivanov a Jaroslav Hovězák před druhým zápasem v UFC. Podívejte se na předodletový rozhovor s lodivody českého samuraje.

Procházka v pondělí vyrazil do Las Vegas, kde ho 1. května čeká zápas s Dominickem Reyesem. Spolu s ním se na cestu vydalo i duo trenérů, kteří po jeho bok ustojí od začátku jeho MMA kariéry.

 

Tým má za sebou extrémně dlouhou přípravu, ve které se snažili odbourat chyby z UFC premiéry. "Posunuli jsme se dál, co se týče kondice, síly, postoje, techniky, reakce i přístupu k boji. Posunuli jsme se dál a zase je to Jiří, už nevím kolikáté verze," shrnul přípravu Karaivanov.

Související obsahPo prvním zápase, kde Procházka na chvíli ztratil kontrolu, byla právě koncentrace často zmiňována. Na nastavení hlavy tým zapracoval a nyní podobný zkrat neočekávají. "V Abú Zabí se vše událo všechno strašně rychle. Nestačili jsme se zkoncentrovat a nastavit do top módu. Teď tam jedeme více dopředu a myslím, že už s tímto problém nebude," pokračoval Karaivanov.
 

"Chceme, aby Jiří bojoval tak, aby první kolo začalo tak, jako druhý kolo s Oezdemirem," dodal Hovězák. Koncentrace je tedy klíčový faktor a jednou z největších zbraní českého ranaře. Co je naopak největším nešvarem, který by mohl stát Procházku vítězství? "Nešvary nepřipouštíme," shodli se trenéři.

Související obsah

Procházka po nadcházející boj zvolil netradiční účes inspirovaný kulturou šaolinů a thajského boxu. Anténa, jak bijec svůj sestřih nazval, upoutala velkou pozornost, ale pro duo trenéru takové výstřelky nejsou. "My naštěstí nebojujeme, takže je to jen na Jiřím. Bojové účesy jsou jen jeho doména," komentoval se smíchem Hovězák.
 

Sledujte sport také na portálu Voyo, kde fanoušci MMA mohou sledovat organizace KSW a Bellator.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události