Hokej

Ukázkový respekt! Fanoušci Třince po titulu vyvolávali jméno soupeře

Ukázkový respekt! Fanoušci Třince po titulu vyvolávali jméno soupeře
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Sport by měl lidi především spojovat, ne rozdělovat, a tohle moudro naplno pochopili fanoušci hokejového Třince, kteří po triumfu svého týmu respektovali i soupeře a vyvolávali jeho jméno.

Diváků mohlo na páté finále přijít výjimečně více než jen 300, a tak mělo extraligové finále konečně důstojnou atmosféru. Fanoušci v Třinci si mohli po závěrečné siréně vychutnat mistrovské oslavy, ale ukázali také sympatickou dávku respektu k soupeři.

Když hokejisté Liberce dostávali stříbrné medaile za druhé místo v extralize, fanoušci ve WERK Aréně začali hromadně křičet "Libe a Libe a Liberec," ve sportovním duchu tak ocenili i výkon finálového rivala, ačkoliv mohli místo toho pět oslavné chorály.

Související obsah

Přestože Bílí Tygři prohráli, alespoň si z finále odnesli příjemný prožitek, který jim fanoušci dopřáli. Návštěvníci WERK Arény tak dali příklad všem sportovním příznivcům na světě, že se dá fandit svému týmu, ale zároveň i respektovat soupeře.

Navýšená divácká kapacita byla až na páté finále, ale i předchozí zápasy sledovali fanoušci přímo na místě díky výjimce:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události