MMA

UFC ranaři tipují Procházkovu bitvu s Reyesem: Jiří je šílený, shodují se

UFC ranaři tipují Procházkovu bitvu s Reyesem: Jiří je šílený, shodují se
Dominick Reyes (vlevo) a Jiří Procházka Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Nebezpečně se blíží datum 1. května, kdy proběhne očekávaný zápas Jiřího Procházky (27-3-1) s Dominickem Reyesem (12-2) Podívejte se, jaké šance českému samurajovi dávají kolegové z UFC a koho tipují na vítěze.

Stephen Thompson – #4 velterová váha

Zdroj: Profimedia


Tohle je těžké. Asi se přikláním k, jak se jmenuje? Jiří Procházka, ten mě minulý zápas ohromil. Myslel jsem, že bude knokautovaný, ale jeho skopičiny a ty věci, co dělá, na těch je něco hrozně cool. Takže volím jeho.

 

Robert Whittaker - #1 střední váha

Zdroj: Profimedia


Reyes je jeden z nejlepších, myslím, že on je fakt, fakt dobrý. V minulém zápase vypadal hrozně, ale každý máme den blbec. Před tím v každém zápase vypadal fenomenálně. Měl fakt těžký zápas s Jonesem a někdy to chce prostě čas, než se tělo zregeneruje. Znám víc Reyese, takže sazím na něj, ale vše záleží na tom, jestli se vzpamatoval z poslední prohry.
 

Anthony Smith - #6 polotěžká váha

Zdroj: Profimedia


Fakt se mi Jirka líbí. Dominick toho ukázal moc, ale myslím, že s Jonesem ukázal vše, co má. Jiří, bože, ten jeho styl je až praštěný, rozevlátý. Nechci být neuctivý, ale myslím, že jeho zápasnická inteligence není nějak výjimečná. Teď má před sebou někoho, kdo je jiný a svým způsobem šílený, tak jako Jiří, který ukazuje během zápasu mnoho tváři. Nemyslím si, že Dominick má na to, aby si s ním poradil.

Související obsah


 

Chris Weidman - #11 střední váha

Zdroj: Profimedia


Jsem velký Reyesův fanoušek. Mě knokautoval v prvním kole, to jsem docela pokazil. Nicméně v posledním zápase nevypadal dobře, nebyl to on. Ten chlap (Procházka) má sakra velkou sílu a půjde po něm, ale Reyes je víc technický. Hlasuji pro Reyese, myslím si, že z poslední prohry zotavil. Ale Procházka, sledovat toho chlápka je sakra zábava, nevíte, co se mu honí hlavou.
 

Aleksandar Rakič - #2 polotěžká váha

Zdroj: Profimedia


Tohle bude zatraceně dobrý zápas. Doufám, že Dominicka ty dvě titulové prohry udělaly silnějším. Jiří je teď na výsluní. Nedokážu říct, jsem spíš zvědavý, jak si Jiří poradí s levákem, a zase na to, jak si Reyes poradí s divným stylem Procházky. Spíš se přikláním k Jiřímu.
 

Curtis Blaydes – #3 těžká váha

Zdroj: Profimedia


Rozhodně hlasuji pro Dominicka. Věřím v sílu jeho kopů a úderů. Ten, koho jsme viděli naposled, nebyl Dom, byl prostě trochu mimo. Když je v nejlepší formě, je tím nejlepším. Takže za mě vyhraje on.
 

Aljamain Sterling – šampion bantamové váhy

Zdroj: Profimedia


Procházkou jsem byl nadšený a zároveň zklamaný v určitém ohledu. Ale je vzrušující, nebojí se přijmout úder, někdy je blokuje svým obličejem. Může to být zajímavý zápas a je těžké určit vítěze. Ale myslím, že tohle Dominick Reyes zvládne.


Julian Marquez - střední váha
Zdroj: Profimedia


Já jsem si proti Jirkovi vsadil v zápase s Volkanem, a to co on udělal, bylo prostě šílené. Je to těžké, mám Dominicka rád jako zápasníka i člověka. Když bojoval s Jonesem o titul, byl na svém vrcholu. Když bojoval s Janem Blachowiczem, už to byl někdo jiný. Musí znovu nastavit svou hlavu, jinak hlasuji pro Jirku. On není ten typ chlapa, se kterým si jdete hrát a přečkat kolo. Také bych chtěl vidět Procházkův wrestling, to by mohlo být zajímavé.

Související obsah


 

Krzysztof Jotko – střední váha

Zdroj: Profimedia


Procházka je z Česka sousedícího s Polskem. V minulém zápase bojoval tak trochu zvláštně a nevíte, co se může stát. Ale sazím na něj, protože jsem Polák a on je ze sousedící země.

Výpovědi jednotlivých zápasníků přinesl pořad MMA Pros Picks na youtube kanálu Jamese Lynche.
 

Podívejte se, jak o souboji hovořil Jiří Procházka v rozhovoru na začátku ledna 2021:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události