Fotbal

Zpátky k televizím, fanoušci na utkání MOL Cupu nemůžou

Zpátky k televizím, fanoušci na utkání MOL Cupu nemůžou
Zdroj: Profimedia

Fanoušci Viktorie Plzeň se už těšili, že se dnes podívají na semifinále MOL Cupu proti Teplicím přímo ze stadionu. Všechno je ale jinak. Ačkoliv plzeňský klub udělal vše možné, aby se jeho příznivci mohli přijít podívat osobně, je to vše marné. Povolení je platné až od 1. května. Stejné pravidlo se týká také zápasu mezi Olomoucí a Slavií.

Klubům by hrozily vysoké sankce, kdyby dnes na stadion fanoušky pustily. Ačkoliv se zástupci Plzně rozhodli, že fanoušky budou testovat zcela zdarma, je to málo platné. Viktorka o tom nejdříve informovala na svém webu.

"Ve včerejších odpoledních hodinách byl výklad takový, že za dodržení všech podmínek můžeme fanoušky pustit na stadion. Proto jsme se do té rychloakce pustili a fanouškům to nabídli. Dokonce jsme během dneška zřídili i mobilní testovací centrum, aby si ho diváci mohli udělat přímo před vstupem na stadion. Ale bohužel v dopoledních hodinách nám to bylo znemožněno. Zdůvodnili to tím, že výjimka je platná až od 1. května. Čemuž nerozumíme a nevíme, proč je to nyní jinak,“ řekl tiskový mluvčí Viktorie Plzeň pro Nova Sport.

Související obsah

"Nyní je pro nás prioritou informovat naše fanoušky, kteří míří na stadion, aby to nedělali. Aby se nenechali zbytečně testovat," doplnil Václav Hanzlík.

Vstup fanoušků na stadiony vyjednala LFA už v úterý:

Související obsah

Jakub Martinovský, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.