Box

Mike Tyson oznámil dalšího soupeře. Po 19 letech se schyluje k odvetě

Odveta po 19 letech? Přesně to oznámil zuřivý Mike Tyson. Boxerský veterán se chystá na podzim znovu mezi provazy, soupeřem mu má jedna z nejlepších těžkých vah všech dob.

Původně se ve spojitosti s další exhibicí spekulovalo o jméně Evander Holyfield, ale nakonec Tyson oznámil, že se střetne s jiným ze svých soupeřů.
 

"Budu bojovat s Lennoxem Lewisem," řekl železný Mike pro TMZ Sports a dodal: "V září."

Související obsah

Dnes 55letý Lewis (41-2-1) patří k nejdominantnějším boxerům všech dob, kariéru ukončil v roce 2003 jako šampion WBC, IBO a magazínu The Ring. Dodnes je posledním, kdo dokázal sjednotit velké tituly těžké váhy a stát se tak absolutním králem.

Zdroj: Profimedia

Rivalové se utkali v roce 2002. Duel přišel v závěru kariéry obou boxerů. Lewis tehdy obhájil své tituly a zuřivého Mikea 50-6-2NC) definitivně ukončil v 8. kole. Tehdy se stal teprve třetím člověkem, který dokázal Tysona ukončit.


Sestřih zápasu Lewis vs. Tyson (2002):Exhibiční odveta zatím není oficiálně potvrzena, ale rozhodně by se jednalo o další z velkých comebacků, který by přitáhl velkou pozornost boxerského světa.

Zdroj: Profimedia

Stejně tak tomu bylo v listopadu 2020. Kdy se Tyson do ringu vrátil po dlouhých patnácti letech. Tehdy změřil síly s Royem Jonesem Juniorem a oba veteráni z ringu odešli s remízou a čestným pásem WBC.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události