Fotbal

Náhrada za Koláře? Slavia má v hledáčku gólmana z Bundesligy

Náhrada za Koláře? Slavia má v hledáčku gólmana z Bundesligy
Zdroj: Profimedia

Zatímco se Slavia chystá na klíčový zápas s Plzní, v zákulisí se šušká o možných letních přestupech. Hodně dusno je kolem gólmana Ondřeje Koláře, který by mohl po této sezoně odejít a sešívaní mají dokonce v hledáčku i zajímavou posilu z Bundesligy.

Slavia se tak poohlíží po možných náhradách za Ondřeje Koláře a jedním z adeptů má být podle iDNES.cz i gólman německého Bielefeldu Stefan Ortega.

28letý brankář letos drží svůj tým a Bielefeld tak bojuje o záchranu v Bundeslize. V 31 zápasech pak Ortega vychytal devět čistých kont.

 

Související obsah

Nicméně mimo Slavii má o něj údajně zájem i Bayern, který hledá do svého kádru dvojku.

Sešívaní tak hledají i v české lize, přijít by totiž mohl také liberecký gólman Filip Ngyuen nebo Aleš Mandous z Olomouce.

Související obsah

Slavia také uvedla, že v případě zisku titulu neproběhnou žádné oslavy. "Při nedělním utkání s Plzní se na stadion může díky pilotnímu projektu vrátit malá část fanoušků. S tím se ale váže několik hygienických a organizačních opatření, která je potřeba striktně dodržovat. Jestliže se Slavii povede v neděli získat vytoužený titul, neproběhnou po utkání žádné oslavy. Ani na stadionu, ani před ním," stojí v prohlášení sešívaných.


Ondřej Kolář chytá po zranění proti Rangers ve speciální masce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události