Fotbal

Ikona Liverpoolu chválí Součka: Nejlepší přestup v Premier League

Ikona Liverpoolu chválí Součka: Nejlepší přestup v Premier League
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Fotbalista Tomáš Souček prožívá v Premier League skvostnou sezonu a nyní se dočkal ocenění i od legendy Liverpoolu Jamieho Carraghera. Podle bývalého stopera je český záložník posilou sezony!

Londýnský West Ham totiž po příchodu Tomáše Součka v letošní sezoně významně pookřál a nyní bojuje v Premier League o pohárové příčky včetně vstupenky do Ligy mistrů.

"Ten tým bojoval o záchranu a teď sahá po Lize mistrů. Pro mě je Souček možná jejich nejdůležitějším hráčem. To, co dokáže v obou šestnáctkách, má velký podíl na úspěchu West Hamu," pronesl Carragher pro britskou stanici Sky. 26letý český záložník je pro něj zároveň posilou sezony v Premier League.

Související obsah

Pochvaly se od ikony Liverpoolu dočkal i Vladimír Coufal, který patří k pilířům obrany West Hamu. "Mám ho rád. Hraje týden, co týden, je skvělý a je ztělesněním sezony West Hamu," dodal Carragher, jenž Coufala zařadil do své sestavy sezony v PL.


West Ham s českými fotbalisty je v tabulce na 5. místě a ztrácí pět bodů na pátou pozici. Do konce Premier League zbývají tři kola. Souček pak dokázal v letošní sezoně nastřílet už devět gólů.

Související obsahUž téměř jistým vítězem Premier League je Manchester City, který ovládl také EFL Cup:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události