Fotbal

Chybíte mi, vzkázal Souček fanouškům! Ti ho zasypali chválou

Chybíte mi, vzkázal Souček fanouškům! Ti ho zasypali chválou
Zdroj: Profimedia

Tomáš Souček se pro klubový facebook West Hamu United vyjadřoval, že mu chybí fanoušci na tribunách. V komentářích pak bylo vidět, jako moc je skromný český středopolař na ostrovech oblíbený.

“Jsem smutný, že jsou stadióny prázdné a bez fanoušků. Hlavním důvodem, proč jsem chtěl hrát v Premier League, je po kvalitě hráčů i týmů také to, že jsou zde skvělí fanoušci,” citovaly sociální sítě českého fotbalistu roku.

“Chybí mi, protože jsem před nimi odehrál pouze pět utkání a moc se těším, až se vrátí zpátky,” pokračoval Souček. 

Tomas Soucek: "I am sad that stadiums are without fans, because the biggest thing for me why I wanted to play here...

Zveejnil(a) West Ham United dne tvrtek 13. kvtna 2021

Pod krátkým příspěvkem se na adresu havlíčkobrodského rodáka začaly hromadit příjemné komentáře. “Tomáší, milujeme tebe i tvůj přístup ke hře a našemu skvělému klubu. Jsi skutečný hráč West Hamu a součást rodiny,” napsal například fanoušek Anthony.

Jiná fanynka Kladivářů zase ocenila výkony West Hamu a napsala: “Doufám, že vám fanoušci poskytnou nejlepší přijetí, jaké si vy i tým zaslouží za úspěchy v letošním roce.”"Souček je snad nejlepší posila, kterou jsme za poslední dekádu podepsali," vysekl poklonu další fanda West Hamu. A podobných komentářů je pod příspěvkem celá řada.

Související obsah

Příznivci se do ochozů vrátí na sedmatřicáté a osmatřicáté kolo. Pro West Ham půjde o poslední duel sezóny, kdy na Olympijský stadion v Londýně přijede Southampton. 

Jistým vítězem Premier League je Manchester City, titul fanoušci pořádně oslavili před stadionem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události