Fotbal

VIDEO: Celtic se bouří! Kamara je na nahrávce, kde měl urážet papeže

A zase ti Rangers... Po diskutabilním utkání se Slavií, až přes oslavy titulu, kde se fanoušci slavného skotského celku pobili, ke skandování proti katolické církvi. Rival z Celticu se bouří po nahrávce, která unikla z oslav titulu.

Je důležité vědět, že fanoušci glasgowských mužstev se dělí na protestanty a katolíky. O fanoušcích Rangers se říkává, že jsou ve většině protestanti, naopak fanoušci Celticu jsou katolíci. Hlavou katolické církve je papež.Rangers o víkendu oslavili titul a z oslav unikla nahrávka, kdy do známé melodie zpívají hráči trenéra Stevena Gerrarda slova, která mají přímo hanit papeže. To se samozřejmě nelíbí rivalům z Celticu.

Související obsah


Na nahrávce jde vidět i dres Glena Kamary, který je v Česku velmi dobře známý po údajné rasistické aféře s obráncem Slavie Ondřejem Kúdelou. Fanoušci na sociálních sítích doufají v zásah policie a připomínají, že některým hráčům jdou vidět jména na dresech.


Jeden z komentujících dodal: "Tohle je pro Kamaru najednou přijatelné."

Související obsah

Vznikají ale i názory a komentáře, že hráči Rangers pouze zpívali do tónů a žádné narážky nevykřikovali. Přesnou pravdu se ale těžce dozvíme.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události