Fotbal

Útok na šéfa Celticu? Po výbuchu auta vzplanul velký požár

Výkonný ředitel skotského Celticu Glasgow Peter Lawwell a jeho rodina dnes v jednu hodinu ráno čelili požáru po výbuchu auta. Naštěstí se vše obešlo bez vážného zranění.

V noci z úterý na středu vypukl požár po výbuchu auta u domu výkonného ředitele fotbalového Celticu Glasgow Petera Lawwella. Nikdo z rodiny ani samotný Lawwell neutrpěli naštěstí žádná zranění. Skotské záchranné složky sdělily, že požár se postupně rozšířil na další okolní auta a na oddělený dvoupodlažní dům.

Hasičům se podařilo oheň uhasit, ale někteří raději zůstali až do sedmé hodiny ranní. Skotská policie a skotské záchranné složky budou případ vyšetřovat. 

K situaci se vyjádřil i samotný Celtic na svých webových stránkách.

"Můžeme potvrdit, že byla utrpěna významná škoda na domu Petera Lawwella a přítomných vozidlech, způsobena explozí a ohněm toto ráno, který donutil rodinu pozemek opustit. Peterova rodina je extrémně šokována těmito strašnými událostmi, ale naštěstí jsou všichni v bezpečí. Jsme obeznámeni, že skotská policie podnikne kriminální vyšetřovaní. Peter a jeho rodina mají od všech v klubu plnou podporu."

Související obsah

Celtic se na podzim v Evropské lize utkal dvakrát se Spartou a Pražané v obou případech zvítězili 4:1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události