Fotbal

Ronaldo pomáhá Realu: Rivalově soupeři slíbil za výhru miliony

Ronaldo pomáhá Realu: Rivalově soupeři slíbil za výhru miliony
Zdroj: Profimedia

Nejvyšší španělská fotbalová soutěž slibuje v posledním kole velké drama. O titul stále bojuje Atlético Madrid a městský konkurent Real. A právě bývalý hráč Realu, Brazilec Ronaldo, motivuje soupeře Atlética. Každému z hráčů slíbil za vítězství tučnou finanční odměnu.

Atlético čeká v posledním zápase Valladolid. Madridský celek má na prvním místě náskok dvou bodů na svého městského rivala. Hraje se tak o všechno.

 
 

A pomoci Realu Madrid chce i bývalý skvělý útočník Ronaldo Nazario de Lima, který každému fotbalistovi Valladolidu slíbil za vítězství 150 tisíc eur (3,8 milionu korun).

Související obsah

Situace je ve Španělsku následující. Real Madrid musí bezpodmínečně porazit Villarreal. V tu chvíli musí doufat v zaváhání Atlética.

Stačí mu jakákoliv ztráta bodů, jelikož při shodě rozhodují vzájemné zápasy, které jdou právě za královským velkoklubem. Pokud Rojiblancos zvítězí, není co řešit a výběr Diega Simeoneho převezme pohár pro mistra La Ligy.

V posledním zápase nepomůže Realu Sergio Ramos, který je stále zraněný. Nicméně po prodělaném covidu ukázal, že je stále velký silák:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události