Fotbal

Prezident brazilské fotbalové federace suspendován za sexuální obtěžování

Prezident brazilské fotbalové federace suspendován za sexuální obtěžování
Zdroj: profimedia.cz

Brazilská fotbalová federace dočasně suspendovala na 30 dní Rogeria Cabocla z pozice prezidenta, protože byl obviněn ze sexuálního obtěžování. On veškerá obvinění popírá. Jeho právníci jsou připraveni dokázat nevinu svého klienta.

Podle webové stránky Global Esporte měl Caboclo sexuálně obtěžovat bývalou zaměstnankyni, která v pátek vznesla proti němu obvinění. Celou záležitost si tak převzali jeho právníci, ale odmítli se k případu konkrétněji vyjádřit.

Caboclovo místo dočasně zastoupí 82letý Antônio Carlos Nunes de Lima, který tuto pozici již zastával v letech 2017 - 2019, když jeho předchůdce byl odvolaný kvůli korupci. 

Související obsah

Po něm přebral funkci právě Caboclo, který během svého vedení dokázal přesvědčit prezidenta Brazílie, aby se právě v této zemi odehrála v době pandemie Copa América, když Argentina a Kolubie pořadatelství odmítly. Přitom na covid-19 v Brazílii zemřelo už 470 tisíc lidí a experti předpokládají, že se zemi nevyhne ani další vlna. 

V Jižní Americe se dějí zajímavé věci i na trávníku. River Plate nemělo gólmana, do brány se postavil zraněný záložník.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Noční zápasy NBA: V jednom zápase padlo 284 bodů

Utkání basketbalové NBA mezi Indianou a Charlotte nabídlo dechberoucí podívanou. Hosté totiž vyhráli vysoko 158:126. Největší podíl na tom měl Kelly Jr. Oubre, který nasázel 39 bodů. Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks 115:99, Indiana Pacers - Charlotte Hornets 126:158, Orlando Magic - Los Angeles Clippers 102:111, Atlanta Hawks - Sacramento Kings 121:104, Miami Heat - New York Knicks 110:96, Brooklyn Nets - Denver Nuggets 118:124, Chicago Bulls - Toronto Raptors 115:105, San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 110:118, Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks 112:132, Utah Jazz - Phoenix Suns 97:105

Krátká zpráva

Angers díky vlastnímu gólu prohrálo s posledním celkem Ligue 1

Dohrávka 21. kola francouzské ligy přinesla nečekanou výhru celku AS Saint-Étienne nad dvanáctým Angers 1:0. Vlastním gólem o výsledku rozhodl Batista Mendy, který si míč do branky srazil při pokusu o blok kolmé přihrávky do malého vápna. Nicméně klub ze St. Étienne i po zisku tří bodů zůstává o dva body na poslední příčce tabulky. Výsledek Ligue 1: Angers – St. Étienne 0:1 – 43. B. Mendy (vlastní gól).