Fotbal

Barcelona má zájem o hvězdného útočníka Manchesteru City

Barcelona má zájem o hvězdného útočníka Manchesteru City
Zdroj: Profimedia

Ve španělských médiích, konkrétně na webu sport.es, se začaly objevovat spekulace, že by Barcelonu mohl posílit útočník Manchesteru City Raheem Sterling. Ten by měl být náhradou za Ousmana Dembélého.

Sterling má za sebou v Manchesteru zvláštní sezónu. Sice s týmem vybojoval titul i Ligový pohár, ale že by ho měl trenér Pep Guardional zrovna v lásce, to se úplně říct nedá. V sestavě se občas objevil, občas v ní chyběl. A pro takového hráče je to málo.

I díky tomu katalánský celek vycítil šanci, a i když jeho finanční prostředky nejsou tak velké, chtěl by v létě investovat nemalé peníze alespoň do jednoho velkého podpisu.

Související obsah

Sterling se navíc jeví jako ideální varianta za Ousmana Dembélého, jemuž smlouva končí příští rok a jeho budoucnost v klubu je hodně nejistá. Některá média dokonce uvádí, že by Dembélé měl na oplátku zamířit právě do kádru Citizens.

26letý Sterling má smlouvu v Manchesteru City do roku 2023, ale v posledních týdnech se ocitl v nelibosti trenéra Guardioly a očekává se, že v dalších týdnech se nabídky na jeho služby pohrnou.

Související obsah

Pro Barcelonu zatím nejde úplně o úspěšné přestupové období. V merku měla liverpoolského záložníka Georginia Wijnalduma, který měl do klubu přijít na konci měsíce, kdy mu v Liverpoolu končí smlouva. Jenže nakonec ho vyfouklo PSG.

Sterling s Manchester City ovládl letos Carabao Cup:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události