Fotbal

Útočník Mbappé znejistil vedení PSG: Nevím, jestli je Paříž to nejlepší místo

Útočník Mbappé znejistil vedení PSG: Nevím, jestli je Paříž to nejlepší místo
Zdroj: Profimedia

Prezident pařížského velkoklubu Nasser Al-Khelaif sice prohlásil, že svou útočnou hvězdu Kyliana Mbappého nikdy neprodá. Jenže francouzský útočník nyní svým prohlášením opěr rozvířil spekulace.

O 22letého Mbappého je na fotbalovém trhu obrovský zájem. Nicméně PSG se zatím případným nabídkám brání a chce svou hvězdu za každou cenu udržet.

Nicméně sám útočník Francie nyní možná trošku znejistil vedení pařížského velkoklubu. "Jsem na místě, kde se mi líbí a kde se cítím dobře. Ale je to pro mě to nejlepší místo? Zatím nevím odpověď," položil si Mbappé sám sobě otázku v rozhovoru pro France Football.

 

Související obsah

Kylian Mbappé má smlouvu v Paris Saint-Germain ještě na jeden rok, vedení by tak tento kontrakt rádo prodloužilo. Nicméně možná to nebude tak jednoduché.


Související obsah"PSG rozumí mým pocitům. Vědí, že nejsem zákeřný člověk. Můj odchod nemusí přijít náhle. Musím však využít každou šanci, která se mi naskytne. Bude třeba provést správné rozhodnutí, a to bude složité," dodal fotbalista.

 

O Mbappého se zajímá především Real Madrid a Manchester City. Nicméně momentálně je francouzská hvězda na evropském šampionátu a jeho případný odchod tak asi není na pořadu dne.

Letošním vítězem francouzské Ligue 1 se stalo Lille:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události