Sbírka

Hokejová reprezentace přispívá na oběti tornáda, přidávají se i kluby

Hokejová reprezentace přispívá na oběti tornáda, přidávají se i kluby
Zdroj: Profimedia

České sportovní týmy se spojily pro dobrou věc a přispívají obětem tornáda, které zaútočilo ve čtvrtek odpoledne na jižní Moravě. Zapojila se například i česká hokejová reprezentace.

Hokejoví reprezentanti i členové realizačního týmu se vzdali nároku na odměny z posledního světového šampionátu. Ve spolupráci se svazem posílají postižené lokalitě jeden milion korun.

Podle informací se jako první vzdal nároku na odměnu kapitán Jan Kovář a poté se přidali i další hráči z letošního kádru. Částku do jednoho milionu doplatí český svaz.

Související obsah

Přispívá i hokejová Sparta, která draží dresy i podepsané hokejky. Celkový výtěžek půjde obětěm přírodní katastrofy. Dražit můžete zdeČástkou 50 000 korun přispěly i hokejové Vítkovice.

Spojili se i fanoušci fotbalové Sparty, kteří společně vybírají peníze a celkovou částku pošlou na konto potřebných. Sbírku pořádá také 1.FC Slovácko, a to ve spolupráci s webem donio.cz.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.

Krátká zpráva

Sáblíková v závodě na 3 000 metrů pátá, opět vyhrála Schoutenová

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodě na 3000 metrů v Salt Lake City na 5. místě. Další zastávce Světového poháru vévodila Nizozemka Schoutenová, která vyhrála před druhou krajankou De Jongovou, třetí skončila Norka Wiklundová.