Fotbal

Griezmann si možná bude balit kufry. Vše záleží na Messiho podpisu

Griezmann si možná bude balit kufry. Vše záleží na Messiho podpisu
Zdroj: Profimedia

Slavná Barcelona stále řeší situaci okolo Lionela Messiho, který doposud nepodepsal novou smlouvu. Zmíněná jednání asi také dost znervózňují Antoineho Griezmanna, jenž by se v případě, že by Messi nakonec podepsal, musel z katalánského velkoklubu prý pakovat.

Lionel Messi je od 1. července oficiálně volným hráčem, nicméně Barca tvrdí, že podepsání nového kontraktu s argentinský šikulou je jen otázkou času.

Nicméně dny ubývají a zatím stále není jasno, kde Messi nakonec bude hrát.


Související obsahVelkým problémem současné Barcelony jsou peníze, kterých nemá po pandemii na rozdávání. Pokud tak Lionel Messi nakonec podepíše novou smlouvu, jiný hvězdný útočník bude muset z Barcelony odejít.


Nejblíže je k tomu zatím francouzský forvard Antoine Griezmann, jenž nemá po příchodu Memphise Depaye a Sergia Agüera pozici v útoku vůbec jistou a nechat sedět na lavičce hráče, jenž pobírá týdně 8,8 milionu korun, není zrovna levná záležitost.


Související obsahOtázkou také je, který z velkoklubu by případně po 30letém útočníkovi a mistrovi světa sáhnul. Hráčova hodnota se totiž stále pohybuje okolo dvou miliard korun.
 

Barcelona musí v týmu redukovat platy, aby si Messiho mohla dovolit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106