MMA

Poirier i McGregor navážili. Tohle je jejich forma před rozhodující bitvou

Dustin Poirier a Conor McGregor na vážení před 2. zápasem (leden 2021)
Dustin Poirier a Conor McGregor na vážení před 2. zápasem (leden 2021) Zdroj: Profimedia

UFC 264 a snad největší trilogie v historii organizace je tu. Hlavní aktéři Conor McGregor a Dustin Poirier se v pátek večer postavili na váhu, splnili limit a odhalili svou formu.

Na váhu se první postavil bývalý prozatimní šampion Poirier (27-6-1NC), s tolerancí 0,5 kg splnil limit 70,3 kg pro lehkou váhu. Později se na pódium dostavil McGregor (22-5), který zaujal nejen formou, ale také soustředěností, se kterou odvážil. Oba rivalové navážili stejně. Uvidí se, jaký rozdíl mezi nimi bude po 24hodinovém odpočinku a doplnění živin v sobotu večer.
 


 

Až na jednu výjimku všechny hvězdy hlavní karty navážily, stejně tak i bývalý šampion Rafael dos Anjos, který je v Las Vegas jako náhradník pro hlavní zápas. Jedinou hříšnicí je Aldanaová, ta převážila limit bantamové váhy o necelé 2 kg a přijde o 20 - 30 % ze své výplaty.

Výsledky hlavní karty UFC 264:

Dustin Poirier (70,7 kg) vs. Conor McGregor (70,7 kg) – lehká váha

Gilbert Burns (77,3 kg) vs. Stephen Thompson (77,3 kg) – velterová váha

Tai Tuivasa (119,2 kg) vs. Greg Hardy (119,9 kg) – těžká váha

Irene Aldanaová (63,2 kg *) vs. Jana Kunitskayaová (61 kg) – bantamová váha

Sean O’Malley (61,4 kg) vs. Kris Moutinho (61,2 kg) – bantamová váha

 

Související obsah


 

Dva hlavní rivalové se střetli den před vážením na tiskové konferenci. McGregor oplýval sebevědomím a pro soupeře měl hned několik ostrých výrazů. Vystoupení pak okořenil v samotném závěru, kdy při staredownu do Poiriera kopl. Podívejte se:McGregor a Poirier se poprvé utkali na začátku svých kariér. V roce 2014 se střetli v pérové váze, tehdy rozhodl už v prvním kole irský ranař. O sedm let později, v lednu 2021, se utkali znovu. Tentokrát Američan zaskočil soupeře kopy na lýtko a ve druhém kole jej poslal k zemi. V sobotu večer se trilogie završí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události