LOH Tokio 2021

Krejčíková po půlhodině postoupila, soupeřka skrečovala v prvním setu

Krejčíková po půlhodině postoupila, soupeřka skrečovala v prvním setu
Zdroj: Profimedia

Pouhých jednatřicet minut stačilo Barboře Krejčíkové k postupu do druhého kola olympijského turnaje. Kazachstánská soupeřka skrečovala v prvním setu za stavu 5:2 pro českou tenistku.

Barbora Krejčíková se jako první Češka podívala do olympijského tenisového turnaje. Její soupeřkou byla Zarina Dijasová z Kazachstánu. V prvních čtyřech hrách obě tenistky brejknuly podání a za stavu 2:2 podávala Dijasová. 

V pátém gemu ale přišel další brejk vítězky Roland Garros, soupeřka navíc byla ošetřována a několik minut se nehrálo. Následně se pokračovalo, ale Dijasová ztratila další dvě hry. 

Související obsah

Během pauzy před potenciálním posledním gemem prvního setu ale devětadevadesátá hráčka žebříčku nepomohla pokračovat a utkání prvního kola tak skrečovala. Barbora Krejčíková postoupila. V sobotu se do hry podívá ještě Markéta Vondroušová.

VIDEO: Barbora Krejčíková má v roce 2021 životní formu, před olympiádou poskočila již na jedenácté místo žebříčku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu LOH Tokio 2021

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.