Fotbal

Rada opět zuřil: Jsme jako cvičené opice v zoologické zahradě

Rada opět zuřil: Jsme jako cvičené opice v zoologické zahradě
Zdroj: fkjablonec.cz

Jablonec sice vyhrál v prvním kole české nejvyšší soutěže nad Baníkem 1:0, ale trenér Petr Rada po zápase pořádně zuřil. Nelíbilo se mu, že na pozápasové tiskové konferenci byl sám bez přítomných novinářů, jelikož z bezpečnostních důvodů musela probíhat online. "Nenechám se urážet, abych tu mluvil do zdi," nechápal zkušený kouč.

Trenér Jablonce je svými extravagatními výstupy na tiskových konferecích známý. Po vítězném zápase s Baníkem Ostrava si opět pustil pusu na špacír. Tentokrát si ale nestěžoval na špatný výkon svých hráčů nebo nedostatečnou odbornost přítomných novinářů, ale vadilo mu, že tisková konference probíhala online. 

"Je to možná jedna z mých posledních tiskovek. Nenechám se urážet, abych tu mluvil do zdi. Nezlobte se na mě, ale ať si na LFA sednou a promyslí to. Nevidím důvod, proč by tu nemohli být novináři, kteří jsou testovaní jako my," nechápal trenér, který odkoučoval už více než 400 zápasů v nejvyšší české fotbalové soutěži. 

Související obsah

"Jednou udělám to, že půjdu ven, svolám novináře, sednu si na zeď a budu s nimi dělat tiskovku tam. Jsme jako cvičené opice v zoologické zahradě. I na ty opice se mohou jít lidé podívat. Novináři k fotbalu patří, a pokud jsou testovaní, mohou tu být. Uráží mě to. Hlava mi to nebere," nebral si servítky.

Jablonec díky gólu Václava Pliaře v 88. minutě vyhrál 1:0, což je pro něj velmi dobrý vstup do nové sezony. S konečným výsledkem tak byl Rada asi spokojený.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události