Další sporty

Motorsport oplakává ztrátu. Zemřel talentovaný čtrnáctiletý závodník

Motorsport oplakává ztrátu. Zemřel talentovaný čtrnáctiletý závodník
Zdroj: Twitter @cuna_campeones

Velká ztráta zasáhla všechny fanoušky motorsportu. Čtrnáctiletý Hugo Millán Garcia podlehl na následky zranění, která utrpěl během závodu FIM CEV Repsol v Aragonii. Závod se jel na evropském poháru talentů.

V teprve čtrnácti letech zahynul španělský talentovaný závodník Hugo Millán Garcia a veřejnost motorsportů se zahalila do velkého smutku. Mladík po pádu chtěl opustit trať, ale narazil do něj Milan Leon Pawelec, který se již nemohl vyhnout nárazu. 

"Vždy na tebe budeme vzpomínat pro tvůj úsměv, tvé velké srdce a profesionalitu. Odpočívej v pokoji, Hugo. Navždy budeš v našich srdcích a budeme na tebe takhle vzpomínat s úsměvem. Milujeme tě," pronesl organizátor závodů.

Související obsah

Hugo Millán byl po sobotním programu na druhém místě bodování. Zemřel ve věku čtrnácti let. Talentovaného závodníka nezachránil ani rychlý převoz do nemocnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.