LOH Tokio 2021

Ta Ester! Její příbuzná v bazénu sbírá medaile, ona provokuje v bikinách

Americká plavkyně Katie Ledecky (vlevo) a česká olympionička Estser Ledecká (vpravo)
Americká plavkyně Katie Ledecky (vlevo) a česká olympionička Estser Ledecká (vpravo) Zdroj: koláž tn.cz / profimedia, Instagram Ester Ledecká

Ester Ledecká se od bazénu pochlubila vypracovaným tělem v bikinách. Příležitost využila k tomu, aby pogratulovala nové příbuzné k úspěchům na olympijských hrách.

Ledecky a Ledecká, dlouho šlo jen o shodu jmen, které dominují jednotlivým disciplínám. Nedávno však česká zimní obojživelnice informovala, že s americkou plavkyní má společného více než jen sportovní úspěchy.

"Můj děda z rodokmenu zjistil, že máme s Katie Ledecky společné předky," informovala Ester své fanoušky. A počínání své sestry, jak americkou plavkyni nazývá, na olympiádě v Tokiu bedlivě sleduje.
"Zatímco já teprve lezu do bazénu, ségra leze z bazénu s medailemi na krku. Gratuluju," sdílela česká olympijská vítězka fotku od bazénu.


Související obsahStejně jako Ester dominuje na svahu na prkně i lyžích, Katie Ledecky patří k nejúspěšnějším plavkyním v historii USA. Před hrami v Tokiu měla na kontě už pět zlatých medailí a další cenné kovy přidala i letos. V Japonsku si doplavala už pro dvě stříbrné a jednu zlatou na 1 500 metrech volným stylem.


Není to jen o medailích a rekordech, Katie Ledecky předvedla i parádní plavbu se sklenicí mléka na hlavě:
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.