Fotbal

Přestupová bomba v Anglii. Velkoklub chce za Grealishe vysolit balík

Přestupová bomba v Anglii. Velkoklub chce za Grealishe vysolit balík
Zdroj: Profimedia

V Premier League se schyluje k velké přestupové bombě. Manchester City si připravil úctyhodných 90 milionů liber (2,7 miliardy korun) na nákup hvězdného křídla Aston Villy Jacka Grealishe. Informoval o tom web ESPN. Nově do nabídky zahrnuli i talentovaného Morgana Rogerse.

V pátek prosákla informace, že uřadující mistr anglické ligy hodlá na účet Villans odeslat 90 milionů liber a k tomu přihodit i talentovaného devatenáctiletého útočníka Morgana Rogerse, který je aktuálně ceněn na 10 milionů liber, což dá výsledných 100 milionů liber. 

Zástupci City jsou přesvědčeni, že se jim podaří Grealishe přivést, z jeho mateřského klubu, protože přece nemůže odolat možnosti hrát Ligu mistrů a pravidelně bojovat o ligový titul, což mu v Aston Ville mohou jen těžko nabídnout.

Související obsah

Zdroje webu ESPN také prozradili, že by se Rogers přestupu do Aston Villy nebránil i přesto, že o něj projevil zájem i Crystal Palace. Talentovaný útočník v loňské sezoně hostoval v třetiligovém Lincolnu, kde nastřílel šest gólů. 

Kromě Grealishe má Manchester City stále zájem o Harryho Kanea z Tottenhamu, za kterého jsou připraveni zaplatit dokonce 150 milionů liber (4,5 miliardy korun), ale vedení londýnského klubu se k prodeji své hvězdy zatím příliš nemá. 

Kromě ligového titulu ovládl Manchester City v Anglii i pohár.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události