Fotbal

Velký pech pražské Sparty: Jedna z posil bude několik měsíců mimo hru

Velký pech pražské Sparty: Jedna z posil bude několik měsíců mimo hru
Zdroj: Profimedia

Po prvním ligovém kole nemůže Sparta počítat s krajním obráncem Casperem Höjerem. Dánský fotbalista se zranil v odvetě Ligy mistrů s Rapidem Vídeň, mimo hru může být až pět měsíců.

Dánský obránce Casper Höjer, kterého si fanoušci Sparty v prvních zápasech velice chválili, je mimo hru na čtyři až pět měsíců. Se zprávou přišel Deník Sport a potvrdila ji i Sparta.

Šestadvacetiletý krajní obránce naskočil do obou utkání s Rapidem Vídeň i do prvního kola Fortuna ligy s Olomoucí. Právě v odvetě s rakouským soupeřem po hodině hry odstoupil pro zranění. Černé scénáře fanoušků Letenských se naplnily.

Související obsah

Proti Liberci nebyl v sestavě ani Ladislav Krejčí mladší a podle všeho i on bude chybět. Höjer posílil Spartu před sezónou, přišel z dánského Aarhusu. Podrobnosti jeho zranění nejsou známé.

"My prostě ne a ne mít pro jednou alespoň na nějakou dobu prázdnou marodku," smutnili Sparťané na sociálních sítích. Fanoušci si navíc přejí příchod Michala Sadílka, který je s druhým týmem posledního ročníku spojován.

VIDEO: Na začátku června představila Sparta Höjera ve stylu seriálu Hry o trůny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události