LOH Tokio 2021

Totální selhání favoritky! Do cíle klusala a stálo ji to postup

Shericka Jacksonová
Zdroj: Profimedia

Sprinterská favoritka Shericka Jacksonová po bronzu ze stovky úspěch na dvoustovce nepřidá. V kvalifikaci totiž totálně podcenila finiš a kvůli výklusu v závěru trati přišla o postupové místo do semifinále.

Shericka Jacksonová ukázala svou formu na stometrové trati a také na dvojnásobné distanci patřila mezi hlavní favoritky na medaili. Postup do semifinále měla čistě ve svých nohách, jenže její hlava selhala.

Jamajčanka v cílové rovince viděla, že má pohodlný náskok za první Strachanovou na postup, a tak se přestala snažit a do cíle pouze doklusala. Jenže Portugalka Bazolová se před ní dostala na druhé místo a Italka Kaddariová na posledním metru Jamajčanku rovněž doběhla.

Kaddariová s Jacksonovou měly na setinu stejný čas, jenže cílová fotografie odhalila, že tisíciny hrály ve prospěch Italky, takže Jamajčanka kvůli své bohorovnosti nepostoupila ani do semifinále.

Související obsah

V něm naopak nebudou chybět zbývající medailistky ze stovky Shelly-Ann Fraserová-Pryceová a Elaine Thompsonová-Herahová, obě rovněž z Jamajky.

Jacksonová se tak před štafetou na 4x100 metrů dostala pod naprosto zbytečný tlak. Fanoušci jí to totiž okamžitě "dávají sežrat", na internetu jí nadávají a věří, že sprinterka si za svou aroganci nepostup naprosto zaslouží.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106