LOH Tokio 2021

Chcete vidět Krpálka, Prskavce a spol. naživo? Máte jedinečnou šanci

Chcete vidět Krpálka, Prskavce a spol. naživo? Máte jedinečnou šanci
Zdroj: profimedia

Čeští reprezentanti posbírali na olympijských hrách už 8 medailí. Hned čtyři z nich si budete moci prohlédnout osobně. Jejich nositelé se totiž v úterý představí v Olymp Centru sportu v pražské Stromovce. Konkrétně se jedná o judistu Krpálka, slalomáře Prskavce a Rohana a šermíře Choupenitche. Mimo nich se můžete těšit i na Barboru Seemanovou, Terezu Fišerovou a Jakuba Jurku.

Česká reprezentace má našlápnuto na jedny z nejúspěšnějších olympijských her v historii. Osm cenných kovů je zatím fantastický úspěch a několik želízek v ohni ještě zbývá. Všichni úspěšní olympionici jsou už zpátky v Česku a vy máte jedinenečnou šanci se s některými z nich setkat osobně.

Tu možnost budete mít v úterý 3. srpna v rámci Olympijského festivalu, který se koná v pražské Stromovce. Setkat se tam můžete s úspěšnými sportovci, kteří nás reprezentovali v Tokiu a čtyři z nich s sebou přinesou i medailovou ozdobu. Pokud byste měli zájem, je třeba si svá místa rezervovat zde

Související obsah

Podobná velká akce se konala už v Brně, když fanoušci přišli přivítat úspěšné střelce Jiřího Liptáka a Davida Kosteleckého. Nechybělo skandování ani konfety, a oba střelci si dokonce na pódiu zazpívali hit Hany Zagorové Mimořádná linka. "Tolik lidí jsme tady ani nečekali, protože střelba není tolik oblíbená jako jiné sporty," pronesl Jiří Lipták k lidem z pódia.

Jiří Lipták a David Kostelecký přijeli do rodného Brna, kde se potkali s fanoušky

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události