Fotbal

Slavia přesouvá sobotní utkání kvůli Lize mistrů. Trapné, shodují se lidé

Slavia přesouvá sobotní utkání kvůli Lize mistrů. Trapné, shodují se lidé
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Pražská Slavia prohrála v prvním utkání předkola Ligy mistrů s maďarským Ferencvárosem 0:2 a chce se co nejlépe připravit na odvetu. Víkendové kolo s Olomoucí se tak odkládá. Fanouškům se rozhodnutí ani trochu nelíbí.

Slavii čeká již v úterý důležitá odveta v předkole Ligy mistrů a v sobotu měla sehrát mistrovské utkání s Olomoucí. To se ale neodehraje, po vzájemné dohodě je duel třetího kola odložen na neurčito. 

"Slavia požádala LFA a tým SK Sigma Olomouc o možnost odložení sobotního zápasu. Vzhledem k předběžnému souhlasu všech zúčastněných zastavujeme prodej vstupenek. Děkujeme vedení LFA a zejména soupeři z Olomouce za velkorysé gesto. Tým tak bude mít stejný čas na přípravu jako soupeř," napsal na Twitter Jaroslav Tvrdík.

Související obsah


 

Slavia tak nejspíše reagovala na rozhodnutí maďarského týmu, který mezi zápasy s pražským klubem také nehraje utkání ve své domácí lize. Odveta je v plánu v úterý 10. srpna, hrát se bude v Edenu. 

Jaroslav Tvrdík pokračoval ve vysvětlování stanoviska. "Celý rok včetně mistrovství Evropy je Slavia tahounem české reprezentace se všemi souvisejícími dopady. V úterý hrajeme zápas roku. Na přípravu jsou čtyři dny. Požádali jsme o odklad zápasu, abychom pro přípravu udělali maximum. Podobně jako náš soupeř z Budapešti, který o víkendu nehraje. Nic víc," dodal Tvrdík.

VIDEO: Před novým ročníkem představila Slavia dresy, na kterých se vyjímá logo nového sponzora:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události