MMA

Chci sníst tvoje děti. McGregor se opět opřel do Nurmagomedova

Chci sníst tvoje děti. McGregor se opět opřel do Nurmagomedova
Zdroj: Profimedia

Slovní přestřelka mezi Conorem McGregorem a Chabibem Nurmagomedovem nekončí. Ir se v poslední době opřel do zesnulého otce neporaženého bojovníka a naposledy zmínil dokonce i jeho děti.

Slovní přestřelky mezi irským a ruským zápasníkem nekončí. Vše se opět obnovilo poté, co McGregor prohrál podruhé v řadě s Dustinem Poirierem. Nurmagomedov vše komentoval slovy, že dobro pokaždé zvítězí nad zlem. 

McGregor korigoval slovy, které mu jsou vlastní a opět rozvířil vody. Ptal se, zda byla nákaza covidu-19 dobrá, když na ní zemřel jeho otec. Toto prohlášení rozlítilo celou komunitu smíšených bojových umění. 

Ruský neporažený zápasník byl naposledy hostem podcastu Mikea Tysona, kde komentoval útoky McGregora, který opět přispěchal s odpovědí. Ta byla opět nemístná. Později Ir tweet nakonec smazal. 

Související obsah

Zdroj: Twitter

“Chci sníst jeho děti! Kdy naposledy je vlastně viděl? Kdy naposledy viděl svou manželku nebo matku? Co takhle strávit nějaký čas s rodinou a dětmi? Byla by to vítaná změna a nemusel by sis mě pak pořád brát do huby. Taky by se mohlo stát, že se zase někde zasekneš a tentokrát už nebudeš mít tolik štěstí,” rozvířil vody McGregor.

“Jen zlý člověk může takhle mluvit o otci, manželce, dětech a nebo vyznání. Podle mě tohle vždycky píše, když je opilý nebo když je pod vlivem něčeho jiného. Další den však tweety maže. Asi se probudí, vystřízliví a pak si uvědomí, co udělal, tak maže stopy," pronesl zase Nurmagomedov v předchozích dnech.

VIDEO: McGregor naposledy padl s Dustinem Poirierem. Již podruhé v tomto roce: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události