Monako v úvodu Ligue 1 pouze remizovalo, nepomohl ani rychlý gól

Fotbalisté Monaka v úvodním kole francouzské ligy pouze remizovali s Nantes 1:1. Přemožitelé Sparty se tak do odvety 3. předkola Ligy mistrů nenaladili výhrou, ačkoliv měli po celý zápas velkou převahu.

Monako šlo do rychlého vedení, když se ve 14. minutě po pěkné akci prosadil Gelson Martin. Následně domácí diktovali tempo hry a vypadalo to, že mají úvodní zápas v Ligue 1 ve svých rukou.

Jenže Nantes dokázalo do konce poločasu srovnat. Po rohovém kopu se přesnou hlavičkou trefil Jean-Charles Castelletto.

Převahu mělo Monaku i ve druhém poločasu. Hru navíc postupně posílila trojice hráčů - Golovin, Fofana, Ben Yedder, která dostala před odvetou proti Spartě čas na odpočinek.

Jenže ani střídání Monaku ke třem bodům nepomohlo, domácí se totiž ne a ne prosadit. Gól měl na noze také francouzský forvard
Aurelien Tchouameni, jenž skóroval na Letné, nyní ale ve velké šanci selhal. Týmy se tak v úvodním kole Ligue 1 rozešly smírně.