Ostatní sporty

Životní výsledek Königa! V cíli byl druhý, nakonec byl odsunut na třetí

Parádní závod má za sebou český superbikový závodník Oliver König. Ten si na mosteckém okruhu dojel pro životní výsledek, když ve třídě Supersport 300 skončil po zásahu komisařů třetí.V hlavní kategorii Superbiků se po strhujícím finiši radoval z vítězství Turek Razgatlioglu, Karel Hanika se do cíle nedostal.

Český mladý závodník odstartoval ze závodu z druhého místa a po celou dobu se držel v pětičlenné skupince, která bojovala o druhé místo. První byl totiž suverénně vítěz kvalifikace Victor Steeman.

König se nadále držel mezi druhým a čtvrtým místem, bylo znát, že i jeho Kawasaki jela naprosto parádně a v posledním kole si vybojoval právě druhé místo, na kterém i závod dokončil. Jenže nakonec zasedli traťoví komisaři a byl odsunut na třetí místo.