Úřadující mistr Ligue 1 překvapivě ztratil. Srovnal až v 97. minutě

Další velké překvapení na začátek Ligue 1. Úřadující mistr Lille v prvním kole pouze remizoval s Métama, které loni skočily až jedenácté. Navíc srovnával na 3:3 až v 97. minutě, když využil více než půlhodinovou přesilovku.

Obhájce titulu mohl jít do vedení už v desáté minutě. Jonathan Bamba dostal ideální centr přímo na hlavu, ale z hranice malého vápna trestuhodně přestřelil. Hosté byli ale nadále aktivnějším týmem a dočkali se odměny. Yusuf Yazici odcentroval z rohového kopu, našel hlavu Svena Botmana, který se narozdíl od Bamby už nemýlil.

Pak ale přišla nečekaná otočka skóre. Nejdříve po půlhodině hry srovnal Centonze, pak ještě do pauzy otočil skóre Matthieu Udol, který se trefil přesně k tyči a sedm minut po přestávce uzemnil Lille další druhým gólem v zápase Centonze, když z úhlu prostřelil Jardima.