Fotbal

Messi bydlí v tomto luxusním hotelu. Ramos ho zve k sobě domů

Messi bydlí v tomto luxusním hotelu. Ramos ho zve k sobě domů
Zdroj: Profimedia/Royal Monceau

Lionel Messi si v Paříži našel vskutku luxusní bydlení. Je jím hotel Royal Monceau, kde nejlevnější noc stojí 18 tisíc korun. Messiho apartmán ale vyjde na 600 tisíc. Jeho nový spoluhráč Sergio Ramos se ale svého bývalého rivala snaží přesvědčit, aby se s celou rodinou přestěhoval k němu.

Tak to je teda něco. Messi se rozhodl, že si začátek svého pobytu v Paříži pořádně užije. Ubytoval se v přepychovém hotelu Royal Manceau, které se nachází v srdci francouzské metropole.

K dispozici zde má soukromou posilovnu, obrovský bazén, kino a hned několik špičkových restaurací. Hotel se nachází na adrese Avenue Hoche, kde má slavný Vítězný oblouk hned za rohem. Není to ale vůbec levná sranda. Za každou noc tu Messi zaplatí 600 tisíc korun, což ho ale vzhledem k jeho výdělkům nemusí zatím příliš trápit.

Související obsah

Nicméně jeho nový spoluhráč a bývalý rival z Realu Madrid Sergio Ramos se ho snaží přesvědčit, aby šel bydlet do jeho luxusního sídla, pokud už bude unavený z přespávaní v hotelu. S sebou pochopitelně může vzít i svoji rodinu. 

Ramos to vnímá jako možnost, jak svého nového spoluhráče lépe poznat, aby mohli začít v PSG společnou kariéru, která má jediný cíl – konečně přivézt do Paříže ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů. Jestli šestinásobný držitel Zlatého míče tuto nabídku přijme, se teprve uvidí.

150 tisíc Messiho dresů se vyprodalo během sedmi minut

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události