Ostatní sporty

Salačovi se v trénincích na VC Rakouska nedařilo podle představ

Český motocyklista Filip Salač má za sebou první dva tréninky na víkendovou Velkou cenu Rakouska. A nutno říct, že se mu nedařilo úplně podle představ. Nejprve zajel 18. čas, poté 14.

Nejlepší Salačův čas v prvním tréninku byl 1:37,204. Což ale znamenalo až 18. místo. Na prvního Darryna Bindera z Petronasu ztratil 0,989 tisícin sekundy. Jen o místo výše skončil Salačův stájový kolega CarXpertu Ryusei Yamanaka.

Ve druhém měření už na tom byl český závodník lépe a skončil 14. Tentokrát s časem 1:37,273. Zvítězil opět výborný Binder. Salač ztratil 0,521 tisícin.