Ostatní sporty

Skvělá zpráva! Na český golfový turnaj dorazí stříbrný medailista z OH

Český golfový turnaj D+D REAL Czech Masters přivítá další velké jméno. Tím je slovenský hráč Rory Sabbatini, který na nedávných olympijských hrách v Tokiu získal stříbrnou medaili.

Sabbatinimu se v letošní sezóně příliš nedařilo, vše si ale vynahradil olympiádou, kde si na krk pověsil nečekanou stříbrnou medaili. A jelikož od roku 2019 reprezentuje Slovensko, a ne Jihoafrickou republiku, medailový účet rozšířil našim východním sousedům.

45letý golfista ve své kariéře vyhrál šest turnajů na okruhu PGA. A na jediném turnaji European Tour v České republice bude patřit k největším hvězdám společně s Dannym Willetem, Henrikem Stensonem a Pádraigem Harringtonem.

Související obsah

Ale Sabbatini na českém turnaji vůbec nastoupit nemusel. Do poslední chvíle bojoval o postup do play-off FedEx Cupu. To mu nakonec o jednu ránu nevyšlo a slovenský golfista tak může dorazit.

Na turnaji se kromě zahraničních hráčů představí i česká špička v čele s olympionikem Ondřejem Lieserem. Na hřišti Albatross se začíná ve čtvrtek 19. srpna a končí v neděli 22. srpna.

Dočkáme se na D+D REAL Czech Masters podobných úderů?

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události