Fotbal

VIDEO: Odporné chování! Majitel Kluže nechal zbít prezidenta klubu

Neuvěřitelné věci se dějí v týmu rumunské Kluže. Majitel klubu Ioan Varga nechal svým bodyguardem zbít prezidenta klubu a jeho právníka. Následně ho Varga vyhodil.

Věc, která je naprosto nevídaná a v českém fotbalovém rybníčku se s ní jen tak nesetkáme. A v Rumunsku, kde často řádí majitel FCSB Gigi Becali, o sobě dal nyní hodně vědět majitel Kluže.

Ioan Varga řekl svému bodyguardovi po prohraném odvetném zápase 4. předkola Evropské ligy s CZ Bělehrad, aby vnikl do šatny a tam fyzicky napadl prezidenta klubu a jeho právníka.

Související obsah

Právě prezident klubu byl po vypadnutí s Bělehradem, dvojutkání skončilo 1:6, vyhozen. Přitom v rumunské lize je Kluž zatím suverénní, když z šesti zápasů vyhrála všech šest a tabulku vede o dva body.

Práve s Kluží se Jablonec utká v základní skupině Konferenční ligy. Doplní je nizozemský Alkmaar a dánský Randers FC.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.