Fotbal

Mbappé nikam nepůjde. PSG odmítlo poslední dechberoucí nabídku

Mbappé nikam nepůjde. PSG odmítlo poslední dechberoucí nabídku
Zdroj: Profimedia

Zdá se, že přestupová sága ohledně Kyliana Mbappého je toto léto u konce. Real Madrid navýšil svou nabídku na 172 milionů liber (5,1 miliardy korun), ale ani to nebylo PSG dost. Bílý balet se tak podle zahraničních médií rozhodl z jednání o přestupu mladé hvězdy odstoupit.

Majitel PSG Nasser Al-Khelaïfi během přestupního období několikrát prohlásil, že Mbappé toto léto rozhodně nikam neodejde a vypadá to, že se jeho slova naplní. I přes to, že Real Madrid vyvinul velkou snahu, aby mladého superstřelce získal, nepodařilo se mu to.

Zástupci Realu Madrid postupně navyšovali svou nabídku, když původních 137 milionů liber (4 miliardy korun) vylepšili na 154 milionů liber (4,6 miliardy korun), a když ani to nestačilo, nabídli francouzskému celku astronomických 172 milionů liber (5,1 miliardy korun). I tato částka byla odmítnuta, a tak španělský celek ztratil trpělivost. 

Související obsah

"Naším jediným cílem bylo Mbappého udržet," uvedl sportovní ředitel PSG Leonardo. "Poslední dva roky bylo chování Realu Madrid nezákonné a nekorektní. Důkazem toho je, že předložili svoji nabídku týden před koncem přestupního období, když hráči končí za rok smlouva. Vypadá to jako strategie, která naznačuje, že vyzkoušeli všechno," doplnil. 

"Částka, kterou Real nabízí je hodně vzdálená tomu, za kolik bychom chtěli hráče prodat. Neprodáme jej za méně, než jsme ho koupili, když mu bylo 18 let," podotkl Leonardo. 

Související obsah

Mbappému končí příští rok smlouva, a pokud ji neprodlouží, stane se volným hráčem. V tom případě bude moci odejít kamkoli zadarmo. Několik nabídek ze strany PSG už hráč odmítl a nijak se netají tím, že jeho velkým snem je obléknout dres právě Realu Madrid. Tuto sezonu se ale fanoušci můžou těšit na trojku Messi - Mbappé - Neymar. 

Takhle to vypadalo, když Messi poprvé nastoupil za PSG

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události