Jake Paul

Jake Paul si získal fanoušky, část výplaty rozdal ostatním bojovníkům

Jake Paul v boxerském ringu

Youtuber Jake Paul je pro většinu fanoušků bojových sportů nenáviděnou postavou. Je mu vyčítáno, že svými boxerskými duely sráží úroveň tohoto sportu, ale nyní minimálně část fanoušků potěšil. Vzdal se totiž části odměny z posledního zápasu a peníze rozdal ostatním bojovníkům.

Kromě toho, že je Jake Paul kontroverzní osobností, která si soupeře hledá provokacemi a urážkami, tak je také bojovníkem za vyšší platy v UFC. Často se opírá do Dany Whitea za to, že na svých bojovnících šetří.

Že mu na výplatách ostatních záleží, nyní dokázal nejen slovy, ale i činem. Na boxerském galavečeru, který vyvrcholil Paulovým soubojem s Tyronem Woodleym, dostal základní odměnu ve výši 2,8 milionu dolarů, ale jednoho milionu se vzdal a rozdal ho mezi ostatní účastníky.

Související obsah

Přestože jsou Paulovy zápasy profesionální, jeho soupeři proti němu vždy boxersky debutují. Naposledy ovšem na body porazil bývalého UFC šampiona Tyrona Woodleyho, takže se s ním musí počítat, už nemá na kontě skalpy pouze celebrit, které nemají s bojovými sporty nic společného.

Takhle probíhal duel Paul vs. Woodley:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Jake Paul

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.