Sexy boxerka opět dráždila fanoušky. Na vážení přišla v krajkovém prádle

Sexy boxerka opět dráždila fanoušky. Na vážení přišla v krajkovém prádle

Australská boxerka Ebanie Bridgesová na sebe opět výrazně upozornila. Během vážení před chystaným zápasem v bantamové váze proti Mailys Gangloffové se předvedla v odvážném krajkovém prádle a přítomným pánům se tajil dech.

Že zápasníci chodí na vážení ve spodním prádle, je naprosto běžná věc. V případě Ebanie Bridgesové alias "Blonďaté Bombardérky" jde ale vždy o velkou show.
 

34letá australská boxerka se totiž pyšní sexy postavou a bujným dekoltem, který ráda ukazuje. Tentokrát si stoupla na váhu v krajkovém prádle a v ochozech se ozývalo hlasité pískání.

Související obsahO velké pozdvižení se také stará youtuber Jake Paul, který však nedávno porazil i bývalého UFC šampiona:


Sama zápasnice si pak vystřelila z promotéra Eddieho Hearna, který se stal při jejím minulém zápase terčem vtipů za to, jak se snažil nezírat.

"Nejlepší způsob, jak nebýt načapán, je podle Eddieho Hearna zavřít oči a modlit se," vtipkovala Bridgesová u zveřejněného obrázku na sociálních sítích.


Sama boxerka je však za své extrovertní chování mezi soupeřkami dost kritizována. Například její titulová přemožitelka Shannon Courtenayová tvrdila, že Australance chybí respekt a úcta k boxu.
 

Související obsah

Nyní se Ebanie Bridgesová utká v Leedsu s Mailys Gangloffovou. Sama 34letá boxerka má i své sportovní kvality, před měsícem zvítězila po technickém knokautu a celkově se pyšní bilancí (6-1).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Box

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.