Box

Bývalý prezident USA komentátorem! Trump okoření boxerský svátek

Bývalý prezident USA komentátorem! Trump okoření boxerský svátek
Zdroj: Profimedia

Bývalý prezident Spojených států amerických Donald Trump si vyzkouší další zajímavou roli ve svém životě. 75letý Američan bude komentovat boxerský galavečer, který vyvrcholí soubojem Evandera Holyfielda s Vitorem Belfortem.

Poslední čtyři roky stál v čele nejvlivnějšího státu světa a nyní si Donald Trump okoření život další zajímavou zkušeností, když bude komentovat celý boxerský galavečer, na kterém se představí nejedna hvězda bojových sportů.

Trump k bojovým sportům nemá daleko, v jeho hotelech a kasinech se konala celá řada galavečerů a není tajemstvím, že s prezidentem UFC Danou Whitem jsou blízcí přátelé. Teď se ovšem Donald Trump dostane do úplně nové role, když pro fanoušky bude komentovat celý galavečer.

Jeho vrcholem měl být souboj bývalého UFC šampiona Vitora Belforta s Oscarem de la Hoyou, jenže slavný boxer měl pozitivní test na koronavirus, a tak ho na poslední chvíli zastoupil právě Holyfield, kterému je už 58 let. Tento souboj v těžké váze ale rozhodně není jediným lákadlem.

Související obsah

Před nimi se totiž utkají další dva bývalí šampioni organizace UFC Anderson Silva a Tito Ortiz. Pro druhého jmenovaného to bude boxerský debut, Silva už na svém kontě má jednu výhru z ringu.

Spolu s bývalým prezidentem by měl komentovat také jeho syn Donald Trump Jr.. "Miluji skvělé bojovníky a skvělé zápasy," prozradil Trump na tiskové konferenci. "Těším se jak na to, že uvidím tento galavečer, tak na to, že se budu moci podělit o své myšlenky od ringu. Takovou speciální událost si nechcete nechat ujít," lákal fanoušky bojových sportů. Boxerský galavečer se speciálním komentářem proběhne v noci ze soboty na neděli.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události