UFC zápasnice se přiznala: Nahé fotky zaplatily účty, tělo si musím užít

UFC zápasnice se přiznala: Nahé fotky zaplatily účty, tělo si musím užít
Zdroj: koláž tn.cz / Instagram @jessicammapro

Brazilská zápasnice z UFC Jessica Andradeová přiznala velice zajímavou novinku. Za své nahaté fotky prý splatila svůj dům a pořídila si nové auto. Údajně se tak nemusela dotknout své výplaty z posledního utkání v prestižní organizaci MMA.

Brazilská zápasnice si nejspíše žije na vysoké noze. Jessica Andradeová je úspěšnou bojovnicí v organizaci UFC, ale má i jiné příjmy. Veliké peníze jí totiž chodily z webové stránky OnlyFans, kde si fanoušci platí za nahaté fotky. Za tyto příspěvky Brazilka zaplatila všechny dluhy a nemusela se dotknout své čtyřmiliónové výplaty z posledního zápasu.

"Zaplatila jsem auto a šest nebo sedm nájmů předem," pronesla populární zápasnice. "Byla jsem schopná zaplatit své účty v Brazílii, pomoci své rodině i rodině přítelkyně Fernandy, a to všechno příjmy z OnlyFans," dodala Andradeová. "Je hezké, když se podíváte na svůj účet a uvidíte, že peníze stále jsou," zakončila.

Související obsah

Zápasnice, která si přezdívá Bate Estaca, navíc přiznala, že šlo o čtyři až pět fotografií, které unikly na veřejnost. "Je mi 30 a moje tělo nebude vypadat hezky po celý život, takže si ho musíme užít, dokud je hezké," pronesla o snímcích, které v rodné Brazílii pronikly na veřejnost. Bojovnice přiznala, že naštvaná nebyla. S něčím podobným má ale nejspíše útrum, web OnlyFans má v blízké době zrušit lechtivý obsah.

Brazilská rodačka působí v UFC od roku 2013 a v jednu dobu měla dokonce čtyři výhry v řadě. Aktuálně má rekord 21-9, ale v posledních čtyřech zápasech hned třikrát prohrála. Proti ní ale stály hvězdy ženského MMA, jako je například Ševčenková, Namajunasová či Čangová.


Ve slavné UFC působí například Jan Blachowicz, který dal exkluzivní rozhovor pro Nova Sport. Mluvil také o Procházkovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události