Fotbal

Ronaldo je zpět na Old Trafford! Před stadionem na něj čekaly davy fanoušků

Cristiano Ronaldo se po dvanácti letech vrátil na Old Trafford a před svatostánkem Rudých ďáblů na hvězdného Portugalce čekaly stovky fanoušků.

Old Trafford byl obklopený fanoušky už hodiny před příjezdem týmového autobusu. Všichni, z pravidla oblečeni do dresu s číslem sedm, čekali na jediného muže, a to na Cristiana Ronalda, který před dvanácti lety anglický velkoklub opustil.

 

Ronaldo se nakonec objevil jen na pár chvil, ale než zmizel v útrobách stadionu, ukázal trpělivým příznivcům palec nahoru. Podívejte se, jak to před stadionem vypadalo před začátkem sobotního utkání.

Zvednutým palcem však Ronaldovo sobotní vystoupení neskončilo. Kouč Ole Gunnar Solskjær překvapivě novou posilu už zařadil do sestavy Ďáblů. CR7 do dění Premier League tedy zasáhne už v sobotu 11. září proti Newcastlu.

Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo oblékal dres Manchesteru United v letech 2003-2009. Do klubu přišel z portugalského Sportingu a právě v Anglii se z něj zrodila hvězda, kterou dnes zná celý svět.

Související obsah

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.