Nestárnoucí Zlatan se vrátil gólem, AC Milán přetlačil římské Lazio

Poté, co milánský Inter po poledni jen remizoval se Sampdorií 2:2, dostal se do hry také největší rival AC. Tomu se povedlo porazit Lazio, po zranění se hned v premiéře prosadil fenomenální Zlatan Ibrahimovič.

Po sobotním zápase mezi Neapolí a Juventusem byl duel mezi AC Milán a Laziem druhým tahákem třetího kola Serie A. Hrálo se hodně opatrně a první gól přišel až v poslední minutě základní hrací doby, trefil se domácí Rafael Leão.

Následně byla nařízena penalta v nastaveném čase, ale Franck Kessié trefil břevno a z dorážky branku přestřelil. Po hodině hry se dostal na hřiště poprvé od května Zlatan Ibrahimovič, jenž se po sedmi minutách prosadil a stanovil konečný stav.

Závěr utkání nezvládl hostující kouč ​Maurizio Sarri, který po menší rozepři mezi Ibrahimovičem a Leivou vystřelil ze střídačky a hlavní sudí mu ukázal červenou kartu. Nic to ovšem nezměnilo na tom, že AC Milán získal tři body.

AC Milán - SS Lazio 2:0