McGregor na červeném koberci napadl slavného rappera. Odmítl prý fotku

McGregor na červeném koberci napadl slavného rappera. Odmítl prý fotku
Zdroj: Profimedia

Slavný UFC zápasník Conor McGregor o sobě dal zase hodně vědět. Na předávání cen MTV v New Yorku se dostal do konfliktu se zpěvákem Machine Gunem Kellym. Většímu incidentu nakonec zabránila ochranka.

Podle zpráv webu tmz.com začala hádka poté, co McGregor údajně požádal zpěváka o fotografii, ale ten měl odmítnout. Irský ranař se snažil dostat blíže k hudebníkovi, byl odtlačen a to ho rozčílilo ještě víc a na Kellyho hodil pití.

To celou situaci ještě více vyostřilo a do hry tak musela vstoupit ochranka, aby obě celebrity od sebe oddělila. Když se celá situace uklidnila, McGregor si vzal zpátky svou hůl, kterou má od červencového souboje s Poirierem, kdy si zlomil nohu.

Související obsah

​​

K celé situaci se následně vyjádřil i mluvčí McGregora. "Conor McGregor nikoho nepožádal o fotografii a ani incident neodstartoval. Kellyho ani nezná. Pouze ví, že se v červenci zúčastnil jeho zápasu," řekl mluvčí.

A co k tomu řekl samotný irský bojovník? "Nic se mi nestalo, bojuji jen se skutečnými bojovníky. Určitě nebojuji s takovými malými rappery. Toho chlapa ani neznám, nic o něm nevím. Pouze to, že je s Megan Fox," prozradil.

Conor McGregor si v souboji s Dustinem Poirierem zlomil nohu:

tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události