MGK se nechtěl fotit s McGregorem kvůli minulosti. Znám jen jeho ženu, brání se Ir

Šarvátka mezi zápasníkem Conorem McGregorem a rapperem MGK přímo z červeného koberce při udílení cen MTV má dohru. Raper vysvětlil, proč se zápasníkem odmítl fotografii, což roztržku zažehlo.

Co se stalo? McGregor napadl Machine Gun Kellyho při akci MTV Awards v New Yorku. Roznětkou údajně bylo raperovo odmítnutí společné fotografie. Irský zápasník pak byl zachycen, jak se snaží zpěváka zasáhnout pěstí a když je ochranka odtrhla, hodil po něm alespoň kelímek s pitím.

Serveru Metro.co.uk blízký zdroj prozradil, proč se MGK, civilním jménem Colson Baker, odmítl s hvězdou bojových sportů vyfotit. Údajně nesouhlasí s McGregorovými výroky a také nechce být spojován s někým, kdo má za sebou kontroverzní minulost za hranicí zákona. Přeci jen McGregor několikrát stanul před soudem, ať už kvůli neslavnému napadení autobusu či za udeření štamgasta v irském baru. MGK po incidentu prý žádal pořadatele akce, aby je oba drželi od sebe dál.

Zdroj: profimedia.cz

McGregor si ale stojí za svým. Stejně jako hned po incidentu, i v nedávném rozhovoru pro Adam´s Apple tvrdil, že o fotografii nestál, neboť muzikanta vůbec nezná, na rozdíl od jeho manželky Megan Fox, která je Irovým fanouškem. Bývalý UFC šampion také šarvátku znovu označil za "nic významného".

"Nemáme žádný problém. Ani toho chlápka neznám, ani nevím, kdo to je. Říkali mi, že byl na mých zápasech. Vím, že Megan na mé zápasy chodí roky. Megan znám, ale jeho ne. Ale pokud chce na moje zápasy, tak ať klidně přijde. Nemám problém," snažil se být McGregor nad věcí.

Machine Gun Kelly byl s Megan Fox skutečně několikrát přítomen na MMA galavečerech. Paparazzi slavný pár dokonce zachytili, když opouštěli akci UFC 264: Poirier vs. McGregor 3, kde irský zápasník utrpěl četnou frakturu kotníku a druhou porážku v řadě.

 

Související obsah

​K incidentu se vyjádřil i šéf UFC Dana White. Podle nejmocnějšího muže světového MMA je prý vše v pořádku. S oběma mluvil a nemají mezi sebou zlou krev. "Bylo to nedorozumění, nebo tak něco," komentoval White. 

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.