Online

Juventus si ve Švédsku otevřel střelnici. Bayern přehrál Barcelonu

Šlágr kola úterního programu Ligy mistrů byl jasný. Barcelona v něm ale Bayernu potupnou porážku z předloňského ročníku nevrátila. V dalším zápase potvrdil Juventus roli favorita, když na hřišti Malmö rozhodl už v prvním poločase. Chelsea se proti Petrohradu dlouho trápila, ale nakonec splnila roli favorita.

Fotbalisté švédského Malmö prošli do Ligy mistrů přes čtyři předkola, ale Juventus už pro ně byl příliš těžký oříšek. Stará dáma se dostala do vedení už ve 23. minutě, když se po kombinaci Cuardada s Bentacourem dostal druhý jmenovaný k centru a ve vápně našel Alexe Sandra, který překonal bezmocného brankáře domácích.

Konec prvního poločasu definitivně rozhodl o osudu utkání. Juventusu se podařilo zlomit dvě branky, čímž definitivně zlomil odpor soupeře. Nejdříve se z penalty po faulu na Moratu trefil Dybala a následně sám faulovaný přidal třetí branku.